Wreszcie przychodzi Pavelcův czas? Bramkarze w Winnipeg niepokojące

Tylko dwa zespoły w celach NHL za gorsze niż w Winnipeg. Równa 133 krążki skončillo już w tym sezonie w Jets sieciowych i wielu z nich można przypisać do niepewnej brankářskému duet Connor Hellebuyck – Michael Hutchinson. Sezon jest tylko pół kanadyjski zespół z pewnością ma powody, by odpisać. Ale jak poprawić słaby punkt? ? Wreszcie przychodzi czas Ondrej Pavelec

W środę, jets został pokonany 4: 7 z Montrealu i trener Paul Maurice był wściekły. . Już na ławce podczas time-out ich koszty squelched tak że miała kolor bardzo dojrzałych pomidorów i dość ostrych słów następnie składane w celu rozwiązania graczy na konferencji prasowej po meczu

WIDEO: Trener Maurice prawidłowo zdenerwowany

Krytyka wskazał również do człowieka z maską.Hellebuyck opuścił grę po roku otrzymał trzy bramki z siedmiu strzałów i Hutchinson wreszcie kolejne cztery. Jakie to ma znaczenie, że lider zespołu kilka dni wcześniej utrzymywane zera przeciwko Calgary i pochwalił zdobyte zaufanie.

Liczby mówią przeciwko obu bramkarzy ani procent sukcesu, ani w liczbie otrzymanych goli na mecz nie zmieści się między elitarnej ligi trzydzieści. Jest to miłe nędza. Ciśnienie kanadyjskie media nieustępliwy, jednak nie jest równa w każdym opracowanie własne bramkarzy.

„Nie jestem rozproszony przez cokolwiek innego, ani dobre, ani złe”, powiedział Hellebuyck do Winnipeg Free Press i potwierdził, że gazety najwyraźniej czyta.

dwadzieścia trzy amerykański bramkarz w tym sezonie doświadcza czegoś nowego.Podczas gdy przed challenger Ondrej Pavelec i zrobił dobrze, w tym roku przejął jego rolę i widzi, że złapać pozycji lidera jest inny.

„Jestem pod większą kontrolą tego roku, to coś zupełnie innego. Ciśnienie jest czasami ciężko się otrząsnąć „powiedział bramkarz i wielokrotnie potwierdziła dziennikarzom.

Na przykład, po meczu, w którym została podstawiona, chciał rozmawiać z mediami.” To jest po prostu dlatego, że nie chce powiedzieć nic głupiego lub coś głupie wymówki „, tłumaczy decyzję, że dziennikarze nie podoba. On sam wie, że krytyka musi być w stanie popasovat. W błyszczące świata NHL jest to jeden z kluczowych punktów.

Hellebuyck musi ewoluować i przesunięcie powinno pokazać i Hutchinson.W przeciwnym razie połączenie nie będzie działać i Jets grozić im znowu ucieka wyprzedzeniem na fazie playoff. W minionym sezonie, było dziewięć punktów. Dlatego, być może nadszedł czas, aby działać. Będzie TREJD?

Konkurs ma wiele do zaoferowania jakości Twin Towers, na przykład, ma Tampa Bay (Bishop-Vasilevskij), Pittsburgh (Fleury-Murray), Detroit (Howard-Mrazek) lub Chicago (Crawford-Kochanie). Przed ewentualną wymianą ale prawdopodobnie nie byłoby źle kopać w ich własnych szeregach.

Ondřej Pavelec, choć według statystyk na farmie w AHL nie świecą, ale może to być dokładnie to, co Winnipeg szuka. NHL wystawiany wiele lat i niewiele się rozprzestrzenia.Jest mistrzem świata i uczestnik Olimpiady, również udać się do nowego środowiska.

W letnich czeskich bramkarzy w drużynie kończy się kontrakt i ze swojej długiej zamorskiego domu pożegnać. Co jeśli jets jeszcze udało się uratować dupę?