Niespodzianka w Paryżu. Serena Williamsová odtwarzane

Paryż. Amerykańska tenisistka Serena Williamsová będzie pożegnać się z turnieju Grand Slam po raz pierwszy w swojej karierze po pierwszej rundzie.

Wtorek stracił wiele turnieju pięć i z favoritiek Wyniki praca domowa reprezentantkou zestawów Virginie Razzanovou 6: 4, 6, 7 (5), 3: 6

Williams spotkał stery mocno w dłoniach, gdy po wygraniu pierwszego seta i prowadził drugi tajbrejku, ale ostatecznie tracąc 5: 7 Francuzka wygrała zestaw wykluczony, spowodowało meczu pełnym zwrotów akcji w zestawie decydującym o 5: 0 i modelowane prawie bezbłędne tenisa.

amerykański był w stanie wspiąć się na 3: 5, który okazał się niewiarygodnym dziewięciu gra siedmiu mečbalov, nie oprzeć ósmy i zaskakująco udało się pożegnać do Paryża po raz pierwszyokrągłe.

„Zrobiłem dzisiaj zbyt wiele błędów, do których gry tenisowe niedawno. Po takim wydajność NIE žiande przeprosin. Nie czułem żadnych problemów podczas gry nawet przez chwilę, że jestem w 100 procentach fizycznie grzywny, „nevyhovárala rozczarujesz 13-krotny zwycięzca Grand Slam, który był w niekończącym 9. decydujący gra 5 zestaw brejkbalov, ale złamać wysłanych udało się podjąć ostateczny krok.

„Pomyślałem, że można teraz dostać w złożeniu i servovaní powrotem. Cóż, takie jest życie.”

happy Razzano, do końca meczu walczyli skurcze, ostatecznie musiał sztywno trafienia na wygraną, która wyglądała wyraźnie problem w bezdennej różnicą pięciu gier w trzecim secie.Ostatni gem trwał 25 minut i stale przechowywane entuzjastyczną publiczność w napięciu.

„To najpiękniejsze zwycięstwo w mojej karierze i jeden z najlepszych dni w historii. Wszyscy widzieliśmy, że Serena nigdy nie poddawaj się, muszę być silny psychicznie, aby tak się stało.”

„Musiałam dotknąć dna swoich sił, ale wiedział, że nic nie jest stracone, choć miałem duże problemy w końcu i ja nie czuje się dobrze,” dodała. Kvitova wygodnie w 2. rundzie

Czeski tenisista Petra Kvitová rozstawiony jako czwarty najmłodszy kobiet gracz zdobył „pająka”, 16-letni australijski posiada wolne karty Ashleigh Barty (332. rundyw rankingu), suwerennej 6: 1, 6: sekunda

na Sądowego Suzanne Lenglenovej wyróżniać się “zwycięzcą” 16: 3 (15:26 niewymuszone błędy), w chodzeniu dokonał 8 podwójnych błędów. Szarapowa stracić lub gem

Rosyjska tenisistka Maria Šarapovová po raz pierwszy od nowojorskiego US Open 2010, kiedy to w pełni przeszkoleni do domu Caprovú Beatrice, dał jedną súperiek double „kanarek”.

A idealny sposób przez 48 minut dwa razy 6: 0 wygrał w wtorkowych meczu 1 rundy singli ponad 22-letniego rumuńskiego Alexandra Cadantovou, 78. w rankingu WTA. Przydzielony do Rundy 30 sukces w tym sezonie, a także 90. na glinie w całej karierze.

Rosja nie neinkasovala pojedynczy “zwycięzca”, sam jest nastrieľala 18 również mniej błędów niewymuszonych – 13:16. Po jego pierwszym podaniu wygrał 20 z 24 w ten sposób przekazać Szamana.Od dochodu przypisanego do 76% takich kulek. Cadantová zgromadzone w 12 gemoch łącznie tylko 18 szaman ale miał trzy brejkbaly – nezúročila bez stopniowego (6, 9).

„Oczywiście jestem bardzo zadowolony. Uważam, że w tym roku na powierzchni po roku się poprawiać, tym bardziej go na glinianej rozkoszując”, powiedział, że Rosja dla akredytowanych mediów.

Szarapowa w drugiej rundzie pit swoje umiejętności przed 22-letnich o 24 cm niższy dziewczynka japoński Ajumi Morita (84), w przeszłości wobec siebie nigdy nie grał.

Zwycięzca wydarzeniach przygotowawczych w Stuttgart i Rzym Szarapowa potrzebne do całkowitego zwycięstwa w międzynarodowym otwartym mistrzostw Francji, aby zakończyć tzw. kariera Grand Slam.

Zverenkyňa Thomas Högstedta został cieszył się Wimbledon, US Open 2004 i Australian Open 2006, 2008.Dwadzieścia pięć Sibírčanka z USA z siedzibą w Boulogne lesie zaczyna jubileuszowych 10. czas w sezonach 2007 i 2011 był w półfinale.

Przed dwunastu miesięcy nie był na tyle wśród pierwszej czwórce w późniejszym mistrz Li Na. Chinka niedawno został pokonany w finale oo Rzym-wspomnianym Manka 4: 6, 0: 4

Dwadzieścia pięć byłym liderem rankingu Szarapowa obecnie plasuje 2. miejsce w ocenie i Paryż może wyprzedzić Białoruś Victoria Azarenka, ale musi być przynajmniej dostać się do finału. Tytuł zagrała dla pięciu z jej siedmiu turniejów w tym roku.

pojedyncza Holder 26 naczelnych głównych poziomach zawodowych Szarapowa odniósł sukces w 33 pozostałych 34 spotkaniach 1. rundzie w Big Four.Wyjątkiem jest nieudane wejście w Australian Open 2010 na rodaczka Marii Kirilenkovej. Jedynki kobiet – 1. runda:

Jarmila Gajdošová (Aus.) – Magdaléna Rybáriková (Słowacja) 6: 3, 4: 1 – na emeryturze, zrezygnował Rybarikova – więcej

Virginie Razzanová ( Francja) – Serena Williamsová (US 5), 4: 6, 7: 6 (5), 6: 3

Maria Kirilenková (Rus.-16) – Victoria Larrierová (Francja) 6: 1 , 6: 2

Irina-Camelia Begova (RUM.) – Aravane Rezaiová (Francja): 7: 5, 5, 7, 6: 2

Kaia Kanepi (Est.- 23) – Alexandra Panovová (R). 6: 3, 6: 3.

Melinda Czinková (Hung) – Anne Keothavongová (M.Jezdnia), 6: 1, 6:

Maria Šarapovová (Rus.-2) 2 – Cadantová Alexandra (rum) 6.., 6: 0

Petra Kvitová (Cz 0 -4) – Barty Ashleigh (AUS). 6: 1, 6: 2

Francesca Schiavoneová (Tal.-14) – Kimiko Date-Krumm (Jap). 6: 3, 6: 1

Anastasia Pavľučenkovová (Rus.-22) – Gréta Arnova (Hung.), 6: 4, 6: 4

Julia Görgesová (nem.-25) – Lucie Hradecká (Cz) 7: 6 (1), 6: 4

Lourdes Dominguez Lino (Tm). – Marina Erakovicová (NZ). 7: 5, 7: 5

Ajumi Morita (Jap ). – Polona Hercogová (SLO), 3, 6, 6: 4, 6: 3

Cvetana Pironkovová (Bul) – Yanina Wickmayerová (B) 3…6, 6 0, 6: 3

Urszula Radwanská (POL). – Pauline Parmentierová (Francja) 6: 4, 6: 3

Arantxa Rusová (Hol.) – Jamie Hampton za (USA) 6: 4 4: 3 – wycofał, ten zrezygnowali

Heather Watsonová (M.Jezdnia) – Jelena Vesninová (R) 6.. 2, 6: 4

Klára Zakopalová (Cz) – łesia curenko (Ukr). 6: 2, 6: 1