Nie trzeba czekać! Czesi przeciw Turkom musi wysunąć blok tak wysokie

Nie ma potrzeby czekać. Czesi muszą wygrać, w przeciwnym razie procedura w ośmiu finałach EURO-kopalni. Aby to zrobić, muszą być bardziej aktywny i konsekwentny w defensywie niż w poprzednich meczach z Hiszpanią i Chorwacją. Jest to konieczne, aby rozładować blok obronny i podbić tureckiej tamę. Jednocześnie, aby nie złapać kontrataki przeciwnika, które są niebezpieczne.

Co dobrego jest wyrzucana jako wysoki blok obronny? Jest to skuteczna broń, która zwęża rywali manewr po stracie piłki i jej późniejszej kombinacji.Ponadto, mają znacznie większą szansę na walkę piłkę niż, na przykład, w poprzednich przypadkach, gdy czeski obrona kopii do własnego pola karnego, pozostawiając Hiszpanie i Chorwaci grać dokładnie to, czego potrzebujemy.

Ale koniecznością jest posiadanie obrony čtyřce graczy prędkości wyposażona , Zwłaszcza na krawędziach, ponieważ skrzydełka są zdolne do otwierania strajk w obronie Turcji. Zna trener Pavel Vrba, przynajmniej poinformowano Czech Petr Janoušek scout. „Nawet przeciwko Hiszpanii w otworze pół godziny, Turcy mogli pięć osób atak bez żadnych problemów”, powiedział dziennikarzom.

Jeśli jego spostrzeżenia i wiedza zachowa trener zespołu, to nie ma miejsca w składzie dla Davida Limberského.Większe przesłanki do tego bardzo trudnego meczu oni Theodor Gebre Selassie lub Daniel Pudil, którzy są bardziej ważne tylko w zapobieganiu ucieczkę, ale także wobec ofensywy. Limberský nie aktywny. W dwóch meczach na EURO według Statystyki Strefy przeszedł tylko ofensywne walki. Bezskutecznie. I posłał piłkę do jedynego okna. . On również bezskutecznie

Więcej informacji na temat piłki nożnej EURO 2016 we Francji przeczytać tutaj & gt; & gt; & gt

ekstrudowany blok jednocześnie zdegradowane bierność Czech i zmusza ich, aby przejść do aktywnej obrony. Co to znaczy? Zakładam, że ty skopać przeciwnika i nie pozwolić mu połączyć. Hiszpanie (mecz) i Chorwaci (siedemdziesiąt pięć minut) mężczyźni Vrba pozwolił. Tylko czekają i cofnął się.W ostatnim meczu w grupie, ale będzie powtarzać te same błędy doprowadziły jak tylko wrócić do domu.

Największą gwiazdą Turcji Arda Turan, zabójca Barcelony. Co Janousek Czech obserwator mówi o jego likwidacji? „Musimy dać mu czas i przestrzeń skopać. Grać bez piłki jest dla Arda Turan bardzo trudne, „powiedział. Hiszpanie i Chorwaci umiał. Zawsze był w stanie natychmiast osiągnąć poziom. „Nie pozwolili mu grać, co to jest wykorzystywane – być uwalniane do przestrzeni, podając piłkę prostopadle do obrony. To sprawiło, że czują ogromny problem „, powiedział Janoušek. Potwierdzając tym samym wcześniejsze słowa aktywnej obrony

Kolejnym ważnym elementem taktyki. Jak przezwyciężyć tureckiej obrony. Weźmy przykład Hiszpanów. Jak dopasować swoje cele?Jeden po środku na przodzie (korek podskočil balon) po dwóch rundach za obronę. I to jest droga. Próba jak wielu przerw jak i defensywnych czterech pionowych przebiegów. W tym przypadku, aby nie zniechęcać niektórych prób sprinty.

Tureckie obronny w drugiej części kwalifikacji dużo zmieniło. Zaczął być konsekwentny, zorganizowany. Głównym powodem była zmiana w systemie o piłkę przeniósł się do dziewięciu graczy, który nie jest wcześniej. Zapobiec pół drużyny, maksymalnie siedmiu graczy. Dlatego w otwarciu pięć pojedynków zgromadził tylko pięć punktów, a po zmianie organizacji obronnej trzynaście z piętnastu punktów. Co gorsza stracili żadnej bramki.EURO pokazały jednak, że turecki obrony i prąd może rozpaść.

Kolejnym atutem czeskiego zespołu jest fakt, że tureccy przedstawiciele nie są psychologiczne samopoczucie. Okazuje się, zwłaszcza w drugim meczu z Hiszpanią. ma łatwiejszego lub własnych fanów gracza. W drugiej połowie gwizdał dla Arda Turan przy każdym kontakcie z balonu. W pewnym momencie, a nawet stopniowe powstrzymać atak i ironicznie wskazał niezadowolonych fanów kciuk.

Zła atmosfera w obozie przeciwników grających w ręce Czechów. Szczególnie jeśli wziąć pod uwagę, że Turcy są ze swej natury podlega negatywnych emocji i inne wpływy są łatwo sprowokowany urlopu.